Zacisze – horror wakacji w nowym zwiastunie etiudy serwisu Showmax

Dzisiaj w Showmax premierę ma Zacisze Bartosza M. Kowalskiego. Działający w Polsce serwis SVOD przygotował nowe zwiastuny produkcji z Piotrem Cyrwusem i Iwoną Wszołkówną w rolach głównych. Etiuda ma być produkcją z pogranicza horroru, thrillera i komedii oraz przeznaczoną dla widzów dorosłych.

https://www.youtube.com/watch?v=nJ3oOVQ0dqg

https://www.youtube.com/watch?v=fSKg32-GyVE

Opis produkcji: Dla niektórych wakacje to prawdziwe urwanie głowy. W tej krwawej etiudzie niektórzy tracą ją dosłownie. Bohaterowie wyruszają na kemping „Zacisze” by zgubić dzieci i odnaleźć utraconą miłość.

Zobacz również: Zacisze – nowy film Showmax to horror z Piotrem Cyrwusem!

Showmax jest serwisem SVOD i zadebiutował w Polsce w lutym 2017 roku. Zacisze to kolejna po Czerwonym punkcie i Księdzu etiuda polskich twórców stworzona dla Showmax. Na jesień tego roku zapowiedziano kolejne odcinki satyrycznego Ucha Prezesa, a w 2018 roku zaprezentowana zostanie serialowa wersja Botoksu Patryka Vegi.

Źródło: youtubue.com / ilustracja wprowadzenia: Showmax.com

Redaktor

Kinonarkoman. Fan J. Chastain, M. Wasikowskiej i kina azjatyckiego (w szczególności południowokoreańskiego). W wolnych chwilach ogląda piłkę nożną i udaje, że prowadzi bloga. Kontakt: k.stawinski@moviesroom.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?