Aquaman – oto ojciec Black Manty

Pojawił się pierwszy kadr rzucający trochę światła na ojca Black Manty, który ma mieć sporą rolę w doprowadzeniu do starcia syna z tytułowym bohaterem filmu Jamesa Wana.

W komiksach Jesse Kane, przestępca działający na morzu, zginął przypadkiem z ręki Aquamana, co sprawiło, że Black Manta stał się jego zaprzysięgłym wrogiem. Po materiałach promocyjnych możemy wnioskować, że i teraz będzie podobnie. Poniżej udostępniono zdjęcie Michaela Beacha, który gra Kane’a, wraz ze swym filmowym synem (Yahya Abdul-Mateen II).

Black Manta

Fot. Warner Bros.

Zobacz również: Kapitan Marvel – znamy prawdziwą tożsamość postaci Jude’a Lawa?!

Obsada podwodnego widowiska: Jason Momoa – Arthur Curry / Aquaman, Amber Heard – Mera, Willem Dafoe – Vulko, Patrick Wilson – Orm / Ocean Master, Dolph Lundgren – Nereus, Yahya Abdul-Mateen II – Black Manta; Nicole Kidman – Atlanna / matka tytułowego władcy, Ludi Lin – Kapitan Murk i Temeura Morrison – Tom Curry / ojciec głównego bohatera.

Obraz wyreżyserował utalentowany James Wan na podstawie scenariusza autorstwa Willa Bealla i Davida Lesliego Johnsona-McGoldricka. Brzmi obiecująco? Warto tutaj dodać, że samą historię opracowali Geoff Johns oraz wspomniani powyżej Wan i Beall. Produkcja oparta została na postaci znanej z kart komiksów DC, a mowa tutaj o Aquamanie stworzonym przez Paula Norrisa i Morta Weisingera. Muzykę do filmu skomponował Rupert Gregson-Williams.

Polską premierę Aquamana przewidziano na 21 grudnia 2018 roku.

Źródło: Heroic Hollywood / Ilustracja wprowadzenia – Warner Bros.

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?