Bloodshot – Michael Sheen, Eiza Gonzalez i Sam Heughan zasilają obsadę komiksowej adaptacji!

Mając na pokładzie Vina Diesela, wytwórnia Sony naciska na realizację komiksowej adaptacji Bloodshot. Firma wiąże z nią nadzieje na stworzenie kinowego uniwersum osadzonego w świecie powieści graficznych Valiant Comics. Dowodem na poparcie moich słów może być zatrudnienie kolejnych gwiazd. Są nimi: Michael Sheen, Eiza Gonzalez i Sam Heughan.

Grafika przedstawiająca bohatera serii Bloodshot!

Fot.: Valiant Comics

Zobacz również: Nadchodzą kolejne adaptacje powieści z serii Ziemiomorze!

Projekt będzie reżyserskim debiutem Dave’a Wilsona. Powstająca adaptacja zostanie oparta na wydanym w 1992 roku tytule firmy Valiant, stworzonym przez Kevina VanHooka, Yvela Guicheta, Dona Perlina i Boba Laytona. Komiks podąża śladami Angelo Mortalliego, byłego członka mafii przechytrzonego przez własną rodzinę oraz wrobionego w morderstwo. Biorąc udział w programie ochrony świadków, bohater zostaje ponownie zdradzony, tym razem przez agenta FBI, który zobowiązał się go bronić, a co za tym idzie, porwany. Od teraz stanowi część rządowego, tajemniczego planu. Umysł mafiozy zostaje wyczyszczony (a przynajmniej tak myślą jego oprawcy) a ciało bohatera nasycone nanorobotami, które zmieniają go w super-żołnierza do zadań specjalnych. Od tej pory Angelo posiada niesamowitą siłę i nadzwyczajne zdolności regeneracji.

Oczywiście plan nie do końca się udaje, w związku z czym były mafioza ucieka. Dysponując jedynie fragmentami swoich wspomnień, bohater stara się odnaleźć ludzi odpowiedzialnych za jego krzywdy i jednocześnie ustalić, kim tak naprawdę jest.

Scenariuszem produkcji zajmie się Eric Heisserer.

Źródło: EMPIRE / Ilustracja wprowadzenia – Valiant Comics

Redaktor

Redaktor prowadzący działu: Z ostatniej chwili. Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Poza tym meloman i zwolennik gier komputerowych - fan Tomb Raidera i urody panny Lary Croft - który ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii. Poza tym osoba publikującą na wielu portalach, którymi są: Filmweb.pl, Altao.pl i CdAction.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?