Dziewczyny z Dubaju – twórcy Sztuki kochania i Planety singli stworzą film Dody

Pojawiły się pierwsze informacje o twórcach ekranizacji głośnej książki Dziewczyny z Dubaju. Film produkcji Doroty Rabczewskiej-Stępień i Emila Stępnia (seria Pitbull) wyreżyseruje Maria Sadowska, reżyserka takich filmów jak Dzień kobiet i Sztuka kochania. Historia Michaliny Wisłockiej.

Informację o zaangażowaniu w film opowiadający o zorganizowanej prostytucji w świecie polskiego show-biznesu Maria Sadowska umieściła na swoim profilu w serwisie Instagram. Reżyserka ujawniła również, że za scenariusz odpowiada Mitja Okorn, reżyser takich hitowych komedii romantycznych jak Listy do M. czy Planeta singli.

Właśnie podpisałam kontrakt na mój kolejny FILM !!! Dzięki producentom Emilowi Stępniowi i Dodzie, który we mnie uwierzyli i obdarzyli ogromnym zaufaniem , będę mogła wam opowiedzieć niezwykłą historie DZIEWCZYN Z DUBAJU !!!! Przy filmie będę współpracować z Mitją Okornem, który jest pomysłodawcą i współautorem doskonałego, zapierającego dech w piersiach scenariusza.

View this post on Instagram

Kochani Chce się podzielić z wami wspaniałą wiadomością !!! Właśnie podpisałam kontrakt na mój kolejny FILM !!! Dzięki producentom Emilowi Stępniowi i Dodzie ,który we mnie uwierzyli i obdarzyli ogromnym zaufaniem , będę mogła wam opowiedzieć niezwykłą historie DZIEWCZYN Z DUBAJU !!!! Przy filmie będę współpracować z Mitją Okornem , który jest pomysłodawcą i współautorem doskonałego ,zapierającego dech w piersiach scenariusza !!! Na razie więcej nie mogę wam zdradzić ale czuje ze będzie to niesamowita podróż zarówno na poziomie artystycznym jak i zawodowym ! To będzie wspaniały rok ! Dziękuje wszystkim dzięki którym stało się to możliwe ! @dodaqueen #Emil Stępień @highspot @mitjaokorn @dziewczynyzdubaju @ dobrefilmy. fot.Jacek Poremba @jacekporemba

A post shared by Maria Sadowska (@mariasadowska) on

Informację za pośrednictwem instagrama potwierdziła również Dorota „Doda” Rabczewska-Stępień.

Dziewczyny z Dubaju  to jedna z najgłośniejszych książek wydanych w 2018 roku w naszym kraju. Bestseller Piotra Krysiaka w drobiazgowy sposób opisuje świat polskiego seks-biznesu i zorganizowanej prostytucji,  której uczestniczkami były modelki, celebrytki, finalistki konkursów piękności i artystki. Na jej podstawie powstanie film fabularny, który produkować będzie Dorota „Doda” Rabczewska-Stępień wraz z producentem serii Pitbull Emilem Stępniem. Maria Sadowska wyreżyseruje film na podstawie scenariusza Mitji Okorna.

Zobacz również: 365 dni – ujawniono obsadę polskiej odpowiedzi na 50 twarzy Greya

Na obecny moment nie są znane informacje o obsadzie. Premiera kinowa  Dziewczyn z Dubaju wyznaczona została na styczeń 2021 roku.

Źródło: instagram.com/mariasadowska / ilustracja wprowadzenia: fot. kolaż: materiały prasowe/kadr z youtube[teledysk Doda – Riotka]

Redaktor

Kinonarkoman. Fan J. Chastain, M. Wasikowskiej i kina azjatyckiego (w szczególności południowokoreańskiego). W wolnych chwilach ogląda piłkę nożną i udaje, że prowadzi bloga. Kontakt: k.stawinski@moviesroom.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?