Furioza – pierwsze zdjęcia z filmu o polskich kibolach!

Furioza to zaplanowany na ten rok polski film, który przedstawi widzom świat rodzimych chuliganów i kiboli. Dystrybutor obrazu udostępnił pierwsze oficjalne zdjęcia z produkcji.

Jak dowiadujemy się w informacji prasowej, Furioza to inspirowany prawdziwymi wydarzeniami film, który pokazuje świat, o którym większość z nas nie ma pojęcia. Świat kibiców – ultrasów, chuliganów i kobiet, które są z nimi w związkach.

Zobacz również: Totem – recenzja produkcji z udziałem Popka i Soboty!

Scenariusz filmu powstawał kilka lat i oparty jest na prawdziwych relacjach gangsterów, dziennikarzy i agentów Centralnego Biura Śledczego Policji. W Furiozie mamy znaleźć odpowiedzi na takie pytania jak: Czym jest dla nich honor? Co się dzieje z tymi, którzy łamią zasady? Ile warta jest lojalność? Jak daleko można się posunąć dla czystej adrenaliny? Za co kochają ich dziewczyny? Czego w takiej grupie szuka jeden z głównych bohaterów filmu, będący na co dzień lekarzem (w tej roli Mateusz Banasiuk)? Jak potoczy się historia Dzikiej (Weronika Książkiewicz), która choć zna zasady, spróbuje rozbić układ, w którym się wychowała? Jaką cenę za bycie w Furiozie zapłaci Golden (Mateusz Damięcki)?

fot. J.Sadkowski

W filmie występują: Mateusz Banasiuk, Mateusz Damięcki, Weronika Książkiewicz, Wojciech Zieliński, Szymon Bobrowski, Łukasz Simlat, Janusz Chabior, a w komediowym wątku Sebastian Stankiewicz. Za reżyserię odpowiada Cyprian T. Olencki (PolandJa).

Zobacz również: Polityka – oto wcielenie premiera Morawieckiego!

Furioza trafi do polskich kin jesienią 2019 roku. Za dystrybucję odpowiada firma Dystrybucja Mówi Serwis.

fot. J.Sadkowski

Źródło: informacja prasowa / ilustracja wprowadzenia: J. Sadkowski

Dziennikarz

Kinonarkoman. Fan J. Chastain, M. Wasikowskiej i kina azjatyckiego (w szczególności południowokoreańskiego). W wolnych chwilach ogląda piłkę nożną i udaje, że prowadzi bloga. Kontakt: k.stawinski@moviesroom.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Gate7 pisze:

Skąd reżyser jeden, drugi czy trzeci może wiedzieć czym jest chuliganka czy ultraska ? Przezyles chlopie powrót po meczach do domu z adrenalina w kieszeni i z pytaniem – ustawią się na nas czy nie ? Atakowales kiedys sektor gosci ? Pracowales kiedys godzinami przy oprawie i szedles nastepnego dnia rano do pracy niewyspany ale dumny z tego co stworzyles w nocy? Mógłbym tak wymieniac i wymieniac …. Film nigdy tego nie odda

mateck pisze:

Rozumiem, że Ty byś zrobił to lepiej bo jesteś kibolem? Haha. Jakoś reżyser Lexi Alexander kręcąc Hooligans nie był „uczestnikiem życia” kiboli a film wyszedł genialnie? To się nazywa research chłopie.

Dan pisze:

Co???? Przecież „Hooligans” to jest jakaś kpina – fajna bajeczka, taka max 6/10.

Johny T pisze:

Powiedzmy, że reżyser współpracował z odpowiednimi ludźmi.

Fanatyk pisze:

Obsada nie pasuje do tematyki całkowicie niestety…. bez szału A szkoda kolejna parodia w stylu skrzydlate świnie

Emo pisze:

A gdzie można zobaczyć film, żeby samemu ocenić? Bo rozumiem, że już widziałeś ?

Tytus pisze:

Skrzydlate Świnie 2. Zmarnowane pieniądze.

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?