Gemini Man – pierwszy zwiastun nowego filmu Anga Lee!

Wytwórnia Paramount Pictures opublikowała pierwszy zwiastun filmu Gemini Man (polski tytuł Bliźniak). Obraz to długo wyczekiwany thriller z elementami science fiction w reżyserii utalentowanego Anga Lee. Udostępniony trailer znajdziecie poniżej.

Gemini Man podąża śladami podstarzałego, elitarnego zabójcy o imieniu Henry Brogan (Will Smith), który próbuje przejść na emeryturę. W omawianym obrazie bohater staje się nagle celem młodego i tajemniczego agenta, który bez problemu może przewidzieć każdy jego ruch.

Zobacz również: Dziś premiera Mortal Kombat 11! Są pierwsze recenzje

Producentami Gemini Man są: Jerry Bruckheimer, David Ellison, Will Smith, James Lassiter, Dana Goldberg i Don Granger. Z kolei w obsadzie obrazu znajdują się między innymi.: wspomniany już wielokrotnie Will Smith, Clive Owen, Mary Elizabeth Winstead i Benedict Wong,

Gemini Man pojawi się w amerykańskich kinach już 11 października 2019 roku.

Gemini Man

Fot.: Paramount Pictures

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia – Paramount Pictures

Redaktor

Redaktor prowadzący działu: Z ostatniej chwili. Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Poza tym meloman i zwolennik gier komputerowych - fan Tomb Raidera i urody panny Lary Croft - który ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii. Poza tym osoba publikującą na wielu portalach, którymi są: Filmweb.pl, Altao.pl i CdAction.pl.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?