Godzilla II: Król potworów – pełna widowiskowej akcji zapowiedź filmu! Potwory walczą o miano naczelnego drapieżnika!

Wytwórnia Legendary Pictures opublikowała kolejny spot zbliżającego się wielkimi krokami filmu pt. Godzilla II: Król potworów. Tym razem materiał filmowy został wypchany po brzegi efektowną akcją. Serdecznie zapraszam do oglądania, nie możecie tego przegapić.

Godzilla II: Król potworów to kolejna część planowanego przez Legendary Pictures uniwersum. Obecne składa się ono z czterech filmów. Jeśli omawiany obraz wraz z będącym w produkcji projektem pt. Godzilla vs King Kong odniosą kasowy sukces, to możemy liczyć w przyszłości na pojawienie się kolejnych odsłon traktujących o monstrach. Cieszycie się?

Zobacz również: Chucky – znamy przybliżoną datę premiery serialowej kontynuacji oryginalnej serii!

Sequel docenionego przez krytyków filmu może poszczycić się obsadą złożoną z następujących gwiazd: Vera Farmiga, Ken Watanabe, Sally Hawkins, Kyle Chandler, Millie Bobby Brown, Bradley Whitford, Thomas Middleditch, Charles Dance, O’Shea Jackson Jr., Aisha Hinds i Zhang Ziyi.

Historia podąża za heroicznymi wysiłkami krypto-zoologicznej agencji Monarch, która mierzy się z grupą stworów o niewyobrażalnych rozmiarach. Wśród tych przerażających potworów znajduje się potężna Godzilla, a także Mothra i Rodan, z którymi się zmaga, oraz jej arcywróg – trzygłowy Król Ghidorah! Kiedy te przerażające antyczne stwory – przedstawiciele super-gatunków, od wielu, wielu lat uważane jedynie za mity, powstają, by ponownie przejąc dominację na świecie, ludzkość staje w obliczu zagłady.

Michael Dougherty wyreżyserował film na podstawie własnego scenariusza sporządzonego razem z Zachem Shieldsem. Film wytwórni Warner Bros. Pictures i Legendary Pictures zadebiutuje w polskich kinach już 14 czerwca 2019 roku.

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia – Warner Bros. Pictures; Legendary Pictures

Redaktor

Redaktor prowadzący działu: Z ostatniej chwili. Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Poza tym meloman i zwolennik gier komputerowych - fan Tomb Raidera i urody panny Lary Croft - który ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii. Poza tym osoba publikującą na wielu portalach, którymi są: Filmweb.pl, Altao.pl i CdAction.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?