Gwiezdne Wojny: Skywalker. Odrodzenie otrzymało szczery zwiastun!

Tak, z pewnością wielu z Was na to czekało. Najnowsze Gwiezdne Wojny zostały wreszcie dostrzeżone przez ekipę ze Screen Junkies.

Oto zatem szczery zwiastun Skywalker. Odrodzenie jak zwykle celnie punktuje największe bolączki tejże produkcji. Inna sprawa, że w tym przypadku wcale nie musieli zbyt mocno szukać…

Zobacz również: Gwiezdne Wojny: Skywalker. Odrodzenie – szkic koncepcyjny z alternatywnymi ujęciami Dark Rey

W obsadzie filmu Gwiezdne Wojny: Skywalker. Odrodzenie znaleźli się ponownie: Daisy Ridley (Rey), Adam Driver (Kylo Ren), John Boyega (Finn), Oscar Isaac (Poe Dameron), Lupita Nyong’o (Maz Kanata), Domhnall Gleeson (Generał Hux), Kelly Marie Tran (Rose), Joonas aj (Chewbacca), Mark Hamill (Luke Skywalker), Anthony Daniels (C-3PO) oraz Billie Lourd. Ponadto dołączą do nich m.in. Dominic Monaghan, Keri Russell, Naomi Ackie i Richard E. Grant. Co więcej, do roli Lando Calrissiana powróci Billy Dee Williams. W filmie pojawi się również postać Lei Organy, w którą wcielała się zmarła Carrie Fisher, a sceny z jej udziałem zostaną stworzone dzięki niewykorzystanym nagraniom z poprzednich odsłon trylogii sequelowej.

Źródło: Youtube / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe 

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?