Advertisement

Gwiezdne Wojny: Skywalker. Odrodzenie – szkic koncepcyjny z alternatywnymi ujęciami Dark Rey

Pewnie większość osób, które obserwowały kampanię promocyjną Skywalker: Odrodzenie, pamięta ten moment, gdy pojawiło się nowe wideo z ujawnieniem „Dark Rey”. Spora część komentujących była przekonana o tym, że to coś w rodzaju wizji, a nie faktyczne zbłądzenie bohaterki. Jak się okazało, nie mylili się.

I oczywiście krótkie pojawienie się alternatywnej Rey w czarnej pelerynie wywołało w większości rozczarowanie, bo na dobrą sprawę praktycznie nic nie wnosiło do historii. Teraz pojawił się szkic koncepcyjny prezentujący jeszcze inny zarys tej postaci. Zapewne nigdy się nie dowiemy, jaki mogłoby to wywołać efekt, jednak wygląda intrygująco.

Fot. Materiały prasowe

Zobacz również: Najlepsze filmy familijne 2019 roku! Ranking aktualizowany!

W obsadzie filmu Gwiezdne Wojny: Skywalker. Odrodzenie znaleźli się ponownie: Daisy Ridley (Rey), Adam Driver (Kylo Ren), John Boyega (Finn), Oscar Isaac (Poe Dameron), Lupita Nyong’o (Maz Kanata), Domhnall Gleeson (Generał Hux), Kelly Marie Tran (Rose), Joonas aj (Chewbacca), Mark Hamill (Luke Skywalker), Anthony Daniels (C-3PO) oraz Billie Lourd. Ponadto dołączą do nich m.in. Dominic Monaghan, Keri Russell, Naomi Ackie i Richard E. Grant. Co więcej, do roli Lando Calrissiana powróci Billy Dee Williams. W filmie pojawi się również postać Lei Organy, w którą wcielała się zmarła Carrie Fisher, a sceny z jej udziałem zostaną stworzone dzięki niewykorzystanym nagraniom z poprzednich odsłon trylogii sequelowej.

Źródło: comicbookmovie.com / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe 

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?