LEGO® PRZYGODA 2 – oto bohaterowie widowiska na nowym plakacie!

Wytwórnia Warner Bros. Pictures opublikowała przepiękny plakat promujący film LEGO® PRZYGODA 2. Znajdziecie na nim wszystkie kluczowe postacie z nadchodzącej wielkimi krokami animacji. Sam styl grafiki przywodzi na myśl plakaty promujące serię Gwiezdne Wojny. Uderzające podobieństwo, czyż nie?

LEGO® PRZYGODA 2

Fot.: Warner Bros.

Zobacz również: Rocketman – nowe spojrzenie na Eltona Johna w wykonaniu Tarona Egertona!

Film LEGO® PRZYGODA 2 ponownie zjednoczy ze sobą bohaterów Bricksburg w zupełnie nowej przygodzie, w której, jak nietrudno się domyślić, herosi kolejny raz będą musieli stawić czoło różnym niebezpieczeństwom, aby ocalić ich ukochane miasteczko. Minęło już pięć lat, odkąd zapanował spokój. Jednak nic nie trwa wiecznie i na horyzoncie pojawiło się nowe zagrożenie. Są nim LEGO DUPLO, a więc najeźdźcy z kosmosu, którzy sieją ogromne zniszczenia w tak krótkim czasie, że mieszkańcy Bricksburg nie są w stanie nadążyć z odbudową.

Bitwa o ponowny pokój w uniwersum LEGO zabierze Emmeta, Lucy, Batmana i ich przyjaciół do odległych, nieodkrytych światów, a w tym do galaktyki, gdzie wszystko oparte jest na dźwiękach. Ta podróż przetestuje odwagę, kreatywność oraz zdolności budownicze herosów. Uświadomi im również, jak bardzo są wyjątkowi.

Reżyserią kontynuacji popularnej animacji zajął się Mike Mitchell. W oryginalnej obsadzie głosowej znajdują się m.in.: Chris Pratt, Elizabeth Banks, Will Arnett, Nick Offerman, Alison Brie, Tiffany Haddish, Stephanie Beatriz i Arturo Castro.

LEGO® PRZYGODA 2 trafi do polskich kin już 8 lutego 2019 roku.

Źródło: ComicBookMovie.com; ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia – Warner Bros.

Redaktor

Redaktor prowadzący działu: Z ostatniej chwili. Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Poza tym meloman i zwolennik gier komputerowych - fan Tomb Raidera i urody panny Lary Croft - który ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii. Poza tym osoba publikującą na wielu portalach, którymi są: Filmweb.pl, Altao.pl i CdAction.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?