Mortal Kombat – wiemy, kto zagra Sonyę Blade i Kano!

Powoli pojawiają się kolejni członkowie obsady nowej adaptacji słynnej gry wideo.

Tym razem poznaliśmy odtwórców fabularnie powiązanych ze sobą postaci. Sonyę Blade – wojowniczkę i żołnierza zarazem – zagra Jessica McNamara, którą niedawno moglibyśmy oglądać w filmie The Meg. W Kano, najemnika i przestępcę, którego ściga Blade, wcieli się Josh Lawson (Kłamstwa na sprzedaż).

Mortal Kombat

kadr z filmu Mortal Kombat

Zobacz również: Mortal Kombat – pojawiła się informacja o kategorii wiekowej adaptacji

Warner Bros. ustaliło, że Mortal Kombat będzie miał swoją premierę 5 marca 2021 roku. Tym samym stanie w szranki z Masters of the Universe. Prace nad filmem mają trwać już od końcówki maja. Jak dotychczas kultowa seria gier wideo była inspiracją dla dwóch filmów i jednego serialu.

Reżyserem filmu został Simon McQuoid, scenarzystą Greg Russo, produkcją zaś zajął się James Wan. W obsadzie znajdują się już również Joe Taslim w roli Sub-Zero, Ludi Lim wcieli się w Liu Kanga,  Tadanobu Asano zagra Raidena Sisi Stringer wystąpi jako Mileena.

Źródło: screenrant.com / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?