Nancy Drew and the Hidden Staircase – nowy fragment filmu!

Mimo iż amerykańska premiera filmu Nancy Drew and the Hidden Staircase miała miejsce już w zeszły piątek, to sama produkcja wciąż jest ciepłą i podobno, dość udana, a przynajmniej tak twierdzi 80% z 15 krytyków na portalu Rotten Tomatoes. Niestety obecnie brak planów wydania omawianego obrazu w Polsce. Niemniej, dla wszystkich zainteresowanych karierą utalentowanej Sophii Lillis czy też oczywiście bohaterką omawianej produkcji, mam krótki fragment młodzieżowego widowiska. Znajdziecie klip poniżej. Nancy Drew próbuje w nim poskładać wszystkie znalezione w swoim dotychczasowym śledztwie poszlaki, a co za tym idzie, rozwiązać tajemniczą zagadkę. Serdecznie zapraszam do oglądania!

Film Nancy Drew and the Hidden Staircase koncentruje się na tytułowej bohaterce (Lillis), czyli inteligentnej licealistce z zamiłowaniem do dokładnej obserwacji i dedukcji. Dziewczyna podczas swoich licznych przygód potyka się o podobno nawiedzony dom. Outsiderka próbująca znaleźć wspólny język z obcym otoczeniem, wraz ze swoimi znajomymi postanawia rozwiązać zagadkę, kryjącą się w mrokach posiadłości. Tym samym nawiąże nowe znajomości i zajmie należne jej miejsce wśród licealnej społeczności.

Zobacz również: Framing John DeLorean – nowy plakat filmu o wzejściu i upadku gwiazdy!

Produkcję wyreżyserowała Katt Shea na podstawie scenariusza autorstwa Niny Fiore and Johna Herrera. Obsada widowiska, oprócz rzeczonej powyżej aktorki, składa się z następujących osób: Zoe Renee – George; Mackenzie Graham – Bess; Laura Slade Wiggins – Helen; Sam Trammell – Carson, czyli ojciec Nancy; Linda Lavin – Flora; i Andrea Anders – ciocia tytułowej bohaterki, Hannah.

Nancy Drew została stworzona przez publicystę – Edwarda Stratemeyera. Postać miała być przeciwwagą dla jego serii znanej jako The Hardy Boys. Książki o małoletniej pani detektyw zostały napisane przez licznych, nieznanych autorów. Obecnie podpisane są wspólnym nazwiskiem – Carolyn Keene. Po raz pierwszy Nancy Drew zadebiutowała w 1930 roku i rozwijała się przez kolejne lata. W zależności od wybranej wersji, bohaterka ma 16 lub 18 lat oraz jest z zamiłowania amatorskim detektywem. Często może liczyć na pomoc swoich najlepszych przyjaciółek, czyli kuzynek Bess Marvin i George Fayne.

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia – A Very Good Production, Warner Bros. Home Entertainment; Red 56

Redaktor

Redaktor prowadzący działu: Z ostatniej chwili. Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Poza tym meloman i zwolennik gier komputerowych - fan Tomb Raidera i urody panny Lary Croft - który ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii. Poza tym osoba publikującą na wielu portalach, którymi są: Filmweb.pl, Altao.pl i CdAction.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?