the old guard background Advertisement

Polityka – Maciej Stuhr w nowym filmie Patryka Vegi. Kto jeszcze w obsadzie?

Polityka to do niedawna tworzony w tajemnicy nowy film Patryka Vegi, który zadebiutuje w kinach już za 3 miesiące. W produkcji otoczonej aurą tajemnicy zobaczymy Macieja Stuhra, który potwierdził swój udział Wirtualnej Polsce. Pojawiły się również nowe pogłoski obsadowe.

Aktor znany z trylogii Planeta singli czy serialu Belfer ujawnił portalowi, że zgodził się na występ u Vegi, lecz nie wcieli się w postać polityka.

Tak, mogę potwierdzić, że nowy projekt Vegi mnie przekonał. Kilka razy się z Vegą spotkaliśmy ostatnimi czasy. Przygotowujemy projekt, który skrywa nie tyle mgła, co gęste chmurzysko tajemnicy – powiedział Stuhr w rozmowie z WP.

Zobacz również: TOP 10 – popkultura na ochłodę!

Foto – Maciej Zdunowski / Gigant Films

Kto jeszcze pojawi się w obsadzie Polityki? Na pewno będzie to Iwona Bielska, którą wcielającą się w postać wzorowaną na Krystynie Pawłowicz zobaczyć można było w udostępnionym wczoraj przez reżysera klipie. Według doniesień dziennikarzy WP w Polityce ujrzymy również Andrzeja Grabowskiego (jako Jarosława Kaczyńskiego), Janusza Chabiora (jako Antoniego Macierewicza) oraz Zbigniewa Zamachowskiego, Daniela Olbrychskiego, Tomasza Oświecińskiego, Antoniego Królikowskiego i Ewę Kasprzyk.

Premiera filmu zaplanowana jest na 6 września.

Źródło: wp.pl / ilustracja wprowadzenia: fot. M. Zdunowski/Gigant Films

Redaktor

Kinonarkoman. Fan J. Chastain, M. Wasikowskiej i kina azjatyckiego (w szczególności południowokoreańskiego). W wolnych chwilach ogląda piłkę nożną i udaje, że prowadzi bloga. Kontakt: k.stawinski@moviesroom.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?