Robin Hood: Początek – legendarny banita i Mały John rozprawiają o swoich planach w nowym fragmencie filmu!

Wytwórnia Lionsgate opublikowała kolejny fragment swojego przygodowego filmu akcji pt. Robin Hood: Początek. Tym razem w krótkim klipie możecie podziwiać Jamiego Foxxa w roli Małego Johna oraz Tarona Egertona odgrywającego legendarnego banitę w trakcie konwersacji na temat kontynuowania ich planów. W międzyczasie Robin Hood zmaga się z bólem spowodowanym przez odniesione obrażenia. Zapraszam do oglądania.

Zobacz również: Sekretne życie zwierzaków domowych 2 – pierwsza zapowiedź filmu

W omawianym filmie, doświadczony przez wojnę krzyżowiec i mauretański dowódca podejmują się zuchwałego buntu przeciwko skorumpowanej, angielskiej koronie. Pełen niesamowitych scen batalistycznych, zachwycającej choreografii walk, jak również zawierający ponadczasowy romans, obraz Robin Hood: Początek to historia o tym, jak tytułowy bohater został ikoną i legendą, którą wszyscy dzisiaj doskonale znamy.

Zbliżające się widowisko opisywane jest jako film utrzymany w klimacie nolanowskiej trylogii opowiadającej o przygodach Mrocznego Rycerza! Robin Hood: Początek ma na celu ponowną reinterpretację mitu legendarnego banity. Zatem historia koncentruje się na tytułowym bohaterze, który powracając z wypraw krzyżowych, odkrywa, iż Las Sherwood pogrążony jest w korupcji. Jednocząc siły z bandą wyrzutków wyjętych spod prawa, Robin Hood postanawia walczyć. Bohater zrobi wszystko, co w jego mocy, aby przywrócić ład w kraju.

Obsada: Taron Egerton – główny bohater produkcji, Jamie Foxx – Mały John, Jamie Dornan – Will Scarlet, Eve Hewson – Lady Marion, Tim Minchin – Braciszek Tuck, Paul Anderson – Sir Guy z Gisbourne i Szeryf Nottingham – Ben Mendelsohn.

Reżyserem filmu jest Otto Bathurst, który nakręcił swoje dzieło na podstawie scenariusza Joby’ego Harolda. Robin Hood: Początek zawita w polskich kinach już 29 listopada 2018 roku.

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia – Summit Entertainment; Lionsgate

Redaktor

Redaktor prowadzący działu: Z ostatniej chwili. Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Poza tym meloman i zwolennik gier komputerowych - fan Tomb Raidera i urody panny Lary Croft - który ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii. Poza tym osoba publikującą na wielu portalach, którymi są: Filmweb.pl, Altao.pl i CdAction.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?