Advertisement

Rocketman – oto pełny zwiastun filmu o Eltonie Johnie

Pojawił się pierwszy pełny zwiastun produkcji, w której Taron Egerton zagra samego Eltona Johna.

Zobacz również: Nancy Drew and the Hidden Staircase – pora rozpocząć śledztwo! Zabawny fragment filmu!

Rocketman przedstawi całą  karierę Eltona Johna. Widzowie zobaczą go zatem jako cudowne dziecko Królewskiej Akademii Muzycznej, które doszło na sam szczyt list przebojów i stało się niewątpliwą ikoną sceny muzycznej. A to wszystko dzięki wpływowej i trwałej współpracy ze swoim wspólnikiem – Berniem Taupinem. Rzeczony pan to niezwykle utalentowany autor tekstów. Ponadto produkcja pokaże nie tylko znany nam wszystkim z telewizorów oraz gazet obraz sławnego piosenkarza, pokochanego przez tłumy. Film spróbuje też zajrzeć za wspomnianą maskę gwiazdora, ukazując prawdziwe życie tego wspaniałego wykonawcy.

Gwiazdami filmu Rocketman są: Taron Egerton, Jamie Bell, Richard Madden i Bryce Dallas Howard.

Reżyserią obrazu zajął się Dexter Fletcher na podstawie scenariusza spod pióra Lee Halla. Rocketmanpojawi się w polskich kinach już 28 czerwca 2019 roku.

Źródło: Youtube / Ilustracja wprowadzenia – Paramount Pictures

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *