Nancy Drew and the Hidden Staircase – pora rozpocząć śledztwo! Zabawny fragment filmu!

Wytwórnia Warner Bros. Pictures udostępniła w sieci fragment swojego nowego filmu, którym jest Nancy Drew and the Hidden Staircase. Rzeczony projekt to pełnometrażowa produkcja z udziałem znanej z obrazu grozy To Sophii Lillis. Aktorka wciela się tutaj w tytułową bohaterkę! Z kolei wspomniany fragment znajdziecie poniżej. Nancy Drew próbuje w nim przekonać swoje przyjaciółki do wzięcia udziału w jej śledztwie. Bohaterka postanawia przyjrzeć się najpierw pewnemu chłopakowi… Ciekawe dlaczego akurat jego wybrała… Serdecznie zapraszam do oglądania!

Film Nancy Drew and the Hidden Staircase koncentruje się na tytułowej bohaterce (Lillis), czyli inteligentnej licealistce z zamiłowaniem do dokładnej obserwacji i dedukcji. Dziewczyna podczas swoich licznych przygód potyka się o podobno nawiedzony dom. Outsiderka próbująca znaleźć wspólny język z obcym otoczeniem, wraz ze swoimi znajomymi postanawia rozwiązać zagadkę, kryjącą się w mrokach posiadłości. Tym samym nawiąże nowe znajomości i zajmie należne jej miejsce wśród licealnej społeczności.

Zobacz również: Topielisko. Klątwa La Llorony – tytułowa zjawa w całej okazałości na nowym plakacie filmu!

Produkcję wyreżyserowała Katt Shea na podstawie scenariusza autorstwa Niny Fiore and Johna Herrera. Obsada widowiska, oprócz rzeczonej powyżej aktorki, składa się z następujących osób: Zoe Renee – George; Mackenzie Graham – Bess; Laura Slade Wiggins – Helen; Sam Trammell – Carson, czyli ojciec Nancy; Linda Lavin – Flora; i Andrea Anders – ciocia tytułowej bohaterki, Hannah.

Nancy Drew została stworzona przez publicystę – Edwarda Stratemeyera. Postać miała być przeciwwagą dla jego serii znanej jako The Hardy Boys. Książki o małoletniej pani detektyw zostały napisane przez licznych, nieznanych autorów. Obecnie podpisane są wspólnym nazwiskiem – Carolyn Keene. Po raz pierwszy Nancy Drew zadebiutowała w 1930 roku i rozwijała się przez kolejne lata. W zależności od wybranej wersji, bohaterka ma 16 lub 18 lat oraz jest z zamiłowania amatorskim detektywem. Często może liczyć na pomoc swoich najlepszych przyjaciółek, czyli kuzynek Bess Marvin i George Fayne.

W amerykańskich kinach film zadebiutuje już 15 marca 2019 roku.

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia – A Very Good Production, Warner Bros. Home Entertainment; Red 56

Redaktor

Redaktor prowadzący działu: Z ostatniej chwili. Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Poza tym meloman i zwolennik gier komputerowych - fan Tomb Raidera i urody panny Lary Croft - który ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii. Poza tym osoba publikującą na wielu portalach, którymi są: Filmweb.pl, Altao.pl i CdAction.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?