Spider-Man: Daleko od domu – niektóre kina wyświetliły spoilerowy zwiastun przed projekcją Avengers: Koniec gry

Uwaga: w tekście omawiane są spoilery związane z filmem Avengers: Koniec gry.

Jak z pewnością wielu pamięta, pierwszy trailer Daleko od domu pokazywał na tyle mało, że co niektórzy wysuwali wręcz hipotezę, iż będziemy mieli do czynienia z obrazem ukazującym wydarzenia sprzed wojny z Thanosem. Drugi zwiastun planowo został wyświetlony całkiem niedawno. Okazało się jednak, że w niektórych salach kinowych popełniono straszny błąd.

Nie wiadomo, w jaki sposób do tego doszło, ale pojawił się szereg wiadomości, w których osoby, które miały pójść na seans nowej części Avengers, na kilka minut przed startem filmu zobaczyli rzeczony drugi trailer, w którym dość mocno podkreśla się śmierć Tony’ego Starka. Oto kilka przykładowych wpisów:

Zobacz również: Robert Pattinson może zagrać Batmana!

Spider-Man: Daleko od domu zakończy Trzecią Fazę Kinowego Uniwersum Marvela. Mówi się, że to swego rodzaju koniec pewnej epoki. Pewnym jest więc, że tego filmu po prostu nie można przegapić. Obok Toma Hollanda w głównej roli w widowisku wystąpią także Samuel L. Jackson jako Nick Fury, Jon Favreau jako „Happy” Hogan oraz Jake Gylenhall, który wcieli się w Mysterio – postać wyjątkowo nieoczywistą.

Film w kinach od 5 lipca.

Źródło: comicbook.com ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe – kolaż

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?