Robert Pattinson może zagrać Batmana!

Bez wątpienia dzisiejszym newsem numer jeden są doniesienia, które pojawiły się dziś rano. Aktor znany przede wszystkim ze Zmierzchu podobno ma duże szanse założenia stroju Mrocznego Rycerza w filmie Matta Reevesa.

Opinie na temat tego angażu są nieco podzielone. O ile Comic Book Movie informuje o pewnym już angażu gwiazdora, Variety, Deadline czy The Hollywood Reporter bardziej ważą słowa, zgadzając się co do tego, że Pattinson jest najpoważniejszym kandydatem, według nich konkurentami są jeszcze Nicholas Hoult i Armie Hammer.

Pattinson

Fot. Materiały prasowe – kolaż

Zobacz również: Batwoman – zwiastun serialu stacji The CW o kuzynce Batmana

Jeśli wierzyć zapowiedziom Reevesa, jego The Batman ma znacząco różnić się od nastawionych raczej na akcję poprzedników. Ma przypomnieć, że Bruce Wayne i jego alter ego to jednocześnie najlepszy detektyw świata. Jego „detektywistyczna wersja” ma być inspirowana thrillerami Alfreda Hitchcocka. Przy sukcesie komercyjnym być może powstanie cała trylogia. Póki co jednak czekamy na to, kto będzie nowym Mrocznym Rycerzem. Premiera odbyć się ma w 2021 roku.

Źródło: Comic Book Movie, Variety, Deadline, The Hollywood Reporter / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe – kolaż

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zbyszard pisze:

no może w końcu ktoś kto zrobi batmana nie będącego kretynem, nawalającym z pięści wszystko co się rusza….

Trzymam kciuki

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?