Star Trek 4 – Noah Hawley stworzy czwartą część odświeżonej serii!

A wydawało się, że czwarta część tej swojego rodzaju alterntywnej sagi w stosunku do klasycznych filmów nie będzie już miała miejsca.

Tymczasem wygląda na to, że czwarta część Star Trek nie tylko powstanie, ale i zostanie stworzona przez jednego z najciekawszych autorów ostatnich lat. Bo bez wątpienia to można powiedzieć o Noah Hawleyu, którego znamy przede wszystkim z seriali Legion oraz Fargo, ostatnio zaś w ubiegłym miesiącu wyszedł film z Natalie Portman w roli głównej – Lucy in the Sky.

Fot. Kadr z filmu Star Trek: W Nieznane

Zobacz również: Star Trek: Picard – zwiastun nowego serialu o kapitanie statku Enterprise! | SDCC 2019

W obecnej sytuacji fabuła nie jest oczywiście znana. Nie ma z kolei raczej podejrzeń, jakoby zmianie ulec miał rdzeń obsady: Chris Pine, Zachary Quinto, Zoe Saldana, Simon Pegg oraz Karl Urban.

Cóż, czeka nas zatem bardzo ciekawy okres dla fanów serii franczyzy. W końcu inną wersję historii tworzyć także Quentin Tarantino.

Źródło: The Hollywood Reporter / Ilustracja wprowadzenia: kadr z filmu Star Trek

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?