The Beach Bum – Matthew McConaughey pod wpływem w nowym zwiastunie filmu!

Wytwórnia NEON opublikowała kolejny, niemniej zakręcony od poprzedniego, zwiastun zwariowanego filmu The Beach Bum, który przekracza wszelkie znane nam granice. Omawiany obraz to ostra komedia z udziałem utalentowanego Matthewa McConaugheya, który wciela się w postać Moondoga, a więc człowieka, żyjącego według własnych zasad, co kończy się zarówno zabawnymi, jak i nieprzyjemnymi sytuacjami. Zainteresowałem Was? To zapraszam serdecznie do oglądania poniższego zwiastuna! Poniżej znajdziecie też nowy plakat promujący film.

Zobacz również: Run the Race – wzruszający dramat sportowy o dwóch braciach! Finalny zwiastun!

The Beach Bum przedstawia wesołe i nieprzewidywalne przygody szalonego i niezależnego Moondoga. Bohater to buntowniczy, lecz całkiem sympatyczny łajdak, który stara się żyć pełną piersią. Warto tutaj wspomnieć, że oprócz McConaughey’a, w omawianym filmie widzowie będą mogli podziwiać również Islę Fisher, Snoop Dogga i Zaca Efrona.

Producentem oraz reżyserem obrazu został Harmony Korine. The Beach Bum pojawi się na ekranach amerykańskich kin już 22 marca 2019 roku.

The Beach Bum

Fot.: NEON

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia – NEON

Redaktor

Redaktor prowadzący działu: Z ostatniej chwili. Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Poza tym meloman i zwolennik gier komputerowych - fan Tomb Raidera i urody panny Lary Croft - który ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii. Poza tym osoba publikującą na wielu portalach, którymi są: Filmweb.pl, Altao.pl i CdAction.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?