AdvertisementThe Eternals – Angelina Jolie negocjuje rolę!

Dobre wieści dla tych, którzy czekają na nowy projekt MCU. W The Eternals może się pojawić jedna z najbardziej rozpoznawalnych aktorek.

Póki co wiadomo jest, że Angelina Jolie jest w trakcie negocjacji związanych z występem. Nie wiadomo jeszcze, o jaką rolę w The Eternals chodzi, ale być może dowiemy się czegoś więcej na CinemaCon, wypadającym na początku kwietnia. Z pewnością mógłby to być mocny start dla tego rozszerzenia kosmicznego uniwersum Marvela.

The Eternals

Fot. Materiały prasowe – kolaż

Zobacz również: Wyciekł plakat nowych Gwiezdnych Wojen! Oto nowi bohaterowie sagi!

Komiks The Eternals został stworzony w 1976 roku przez Jacka Kirby’ego. Tytułowe istoty miały bronić Ziemię przd swoimi złymi odpowiednimi. Wynikało to z toczonej między nimi wojny domowej dotyczącej tego, czy powinni opanować inne rasy, bądź też nie. Jedną z frakcji dowodził Kronos, a inną Uranos.

Za reżyserię The Eternals ma odpowiadać Chloé Zhao pracująca na scenariuszu Matthew i Ryana Firpo. Premiera filmu odbędzie się w 2020 roku.

Źródło: Deadline / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe – kolaż

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?