Uncharted – znamy orientacyjną datę premiery

Ze wszystkich wielkich produkcji, które szykowane były w ostatnich latach trudno znaleźć taką, która miałaby więcej problemów produkcyjnych od Uncharted. Ostatnio zaś dołożył się do tego oczywiście kłopot, który dotyka całą branżę.

Wygląda na to, że twórcy wyliczyli, ile mniej więcej kosztować ich będzie czasu blokada prac na planie i o dziwo oszacowali nieco wcześniejszą orientacyjną datę. I tak z 8 listopada 2021 roku premierę zapowiedziano nieco wcześniej – bo na 16 lipca 2021. Ciekawe, czy taki termin rzeczywiście zostanie dotrzymany.

Fot. Sony Computer Entertainment

Zobacz również: TOP 30 – Najlepiej oceniane seriale Netflixa!

Uncharted będzie prequelem gry z 2007 roku, o tym samym tytule. Seria koncentrowała się na losach Nathana Drake’a, czyli wszechstronnego poszukiwacza przygód i skarbów. Poprzednim reżyserem przypisanym do projektu był Travis Knight. Jest on autorem dobrze przyjętego Bumblebee oraz animacji Kubo i dwie struny.

Nie wiadomo, kiedy Uncharted miałby pojawić się w kinach.

Źródło: Collider  / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?