Leslie Jones zapowiada nagi protest w obronie serialu Timeless

W niedzielę amerykańska NBC wyemitowała finał 2. sezonu serialu Timeless. Dalsze losy przygodowej produkcji o podróżach w czasie ze względu na przeciętne wyniki oglądalności wiszą obecnie włosku. Serial sojuszniczkę i zaskakującą propozycję wsparcia znalazł u Leslie Jones, aktorki z żeńskiej ekipy Ghostbusters. Pogromcy duchów i programu Saturday Night Live, która zapowiedziała nagi protest w siedzibie stacji, jeśli Timeless nie otrzyma zamówienia na 3. sezon.


To już nie pierwszy raz, gdy Timeless musi walczyć o odnowienie na kolejny sezon. 11 maja 2017 roku, stacja NBC ogłosiła anulowanie serialu po jednym sezonie. Trzy dni później szefowie stacji nieoczekiwanie zmienili decyzję i zamówili drugi sezon.

Zobacz również: Brooklyn 9-9 uratowany. Stacja NBC przejęła serial od Foxa i stworzy 6. sezon

timeless nbc serial

Timeless to przygodowy serial science-fiction, w którym historyczka, żołnierz i programista wyruszają w podróż w czasie, by dopaść terrorystę Garcię Flynna planującego zmienić bieg historii USA.

W obsadzie serialu występowali Abigail Spencer, Matt Lanter, Malcolm Barrett, Goran Višnjic, Paterson Joseph, Sakina Jaffrey i Claudia Doumi.

Serial doczekał się 26 odcinków i emitowany jest w USA od października 2016 roku. W Polsce dostępny jest w streamingu na Netfliksie, a 28 maja zadebiutuje w telewizji AXN White.

Źródło: ew.com / ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Dziennikarz

Kinonarkoman. Fan J. Chastain, M. Wasikowskiej i kina azjatyckiego (w szczególności południowokoreańskiego). W wolnych chwilach ogląda piłkę nożną i udaje, że prowadzi bloga. Kontakt: [email protected]

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?