Diego Luna szykuje się do roli w prequelu Łotra. Zdjęcia wcześniej niż się spodziewano?

Od dobrych kilku miesięcy wiemy, że pojawi się jeszcze jeden serial, który uzupełnia bogate uniwersum Gwiezdnych Wojen. Wygląda na to, że być może pojawi się ono nieco wcześniej.

Jak podaje magazyn El Siglo de Torreon, miały się pojawić już pierwsze scenariusze do filmu opowiadające o wcześniejszych losach Cassiana Andora. Sam Diego Luna, odtwórca roli, przyznał w jednym z wywiadów, że już do niej ćwiczy, by być w dobrej formie, jako że zagra młodszą wersję postaci i ma wiele do zrobienia. Skoro zatem już teraz rozpoczął przygotowania do roli, a scenariusz rzekomo istnieje na jakimś etapie, zdjęcia mogą rozpocząć się wcześniej niż w październiku.

Diego Luna jako Cassian Andor z Łotra 1

kadr z filmu Łotr 1. Gwiezdne wojny – historie

Zobacz również: Czarna Wdowa – w filmie pojawi się znany komiksowy złoczyńca?

Tak czy inaczej, póki co nie wiemy jeszcze, co dokładnie będzie poruszał prequel Łotra, ani z kim Diego Luna będzie pracował. Na pewno będziemy mieli do czynienia z produkcją szpiegowską, pokazującą działania konspiracyjne wczesnej Rebelii. Zapewne w okolicach właściwego rozpoczęcia zdjęć dostaniemy kolejne informacje.

Przypominamy, że w drodze jest także jeszcze inny serial osadzony dawno temu w odległej galaktyce, który nosi tytuł The Mandalorian. Jego akcja z kolei ma być osadzona pomiędzy upadkiem Imperium a utworzeniem Pierwszego Porządku, czyli między Epizodem VI, a VII. Razem z samotnym rewolwerowcem wyruszymy w podróż po odległych zakątkach galaktyki z dala od  wpływów Nowej Republiki.

Disney pompuje pokaźne sumy pieniędzy do zbliżającej się wielkimi krokami platformy Disney Plus. Jak niedawno ogłoszono, swoje seriale mają otrzymać również niektorzy superbohaterowie Kinowego Uniwerum Marvela. Jest zatem na co czekać! Oby tylko miesięczny abonament nie nadwyrężał zbytnio naszych kieszeni.

Źródło: comicbook.com / Ilustracja wprowadzenia: kadr z filmu Łotr 1. Gwiezdne wojny – historie

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?