Advertisement

Gra o tron – okładki magazynu EMPIRE!

Gra o tron niedługo powróci wraz z ósmym i jednocześnie finałowym sezonem. W związku z tym, wszyscy oczekują pełnego zwiastuna najnowszego rozdziału krwawej opowieści. Tymczasem magazyn EMPIRE opublikował okładki swojego kolejnego numeru, na których po raz pierwszy w swojej historii, umieścił bohaterów z telewizyjnego serialu. Niemniej Gra o tron już dawno przestała być jedynie telewizyjnym serialem, chyba przyznacie mi rację?

Gra o tron

Fot.: EMPIRE

Gra o tron

Fot.: EMPIRE

Zobacz również: Abominable – oto plakat uroczego Yeti! Nowa animacja od Universal Pictures!

Wersja subskrybencka autorstwa Dana Mumforda przedstawia moment z finału siódmego sezonu, kiedy to nieumarły Viserion przebił się przez Mur, co umożliwiło atak armii spragnionych krwi trupów na Westeros. Tymczasem zwykła odkłada ukazuje Jona Snowa (Kit Harington), Daenerys Targaryen (Emilia Clarke) i złowieszczą kreaturę, która będzie prześladować naszych bohaterów aż do końca nowego rozdziału, a jest nią Nocny Król.

Źródło: ComicBookMovie.com / Ilustracja wprowadzenia – HBO

Redaktor

Redaktor prowadzący działu: Z ostatniej chwili. Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Poza tym meloman i zwolennik gier komputerowych - fan Tomb Raidera i urody panny Lary Croft - który ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii. Poza tym osoba publikującą na wielu portalach, którymi są: Filmweb.pl, Altao.pl i CdAction.pl.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?