Kierunek: Noc – pierwsza zapowiedź 2. sezonu!

Luźna adaptacja książki Jacka Dukaja zebrała całkiem niezłą popularność. Biorąc pod uwagę zakończenie pierwszej serii kontynuacja była raczej kwestią czasu.

Teraz też pojawiła się pierwsza zapowiedź dalszych losów załogi. Póki co nie mamy żadnych kadrów z produkcji, a wypowiedzi samych odtwórców ról. Do premiery najpewniej dojdzie już w przyszłym roku.

Kierunek: Noc | Zapowiedź sezonu | Netflix

Żaden krem filtrem nie uchroni Cię przed tym słońcem. Kierunek: Noc powróci z drugim sezonem ✈️

Opublikowany przez Netflix Wtorek, 30 czerwca 2020

Zobacz również: Kierunek: Noc – recenzja 1. sezonu, czyli uciekając przed słoneczną apokalipsą

Akcję serialu Kierunek: Noc rozpoczyna nagłe niewyjaśnione zdarzenie: promienie słońca zaczynają zabijać wszystko, co pojawi się na ich drodze. Pasażerowie i członkowie załogi nocnego lotu z Brukseli obierają kierunek na zachód, aby pozostać w bezpiecznych objęciach nocy. Teraz ich wszystkich łączy jedno: pragnienie przetrwania za wszelką cenę. Jednak konflikty na pokładzie mogą okazać się równie zabójcze, co promienie słoneczne.

Źródło: Facebook / Ilustracja wprowadzenia: Netflix

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?