Rządy Claire Underwood. Zobacz oficjalny zwiastun 6. sezonu House of Cards!

Claire Underwood jako prezydent Stanów Zjednoczonych. A Frank… odszedł. 6. sezon House of cards będzie zupełnie inny niż pozostałe!

Jakie było pierwsze 100 dni prezydentury Claire? Oficjalny zwiastun finałowego sezonu House of Cards zdradza nam dużo na ten temat. Szykują się wielkie emocje i to już za niewiele ponad miesiąc. Zobaczcie zwiastun!

Zobacz również: Czy Frank Underwood umrze? Zagadkowy zwiastun 6. sezonu House of Cards

Premiera 6. sezonu została zaplanowana na 2 listopada 2018 roku. Będzie to ostatnia odsłona przygód amerykańskich polityków. Przypomnijmy, że House of Cards jest jedną z najbardziej utytułowanych produkcji Netflixa. W 2013 roku hit Netflixa stał się pierwszym oryginalnem serialem internetowym, który nominowano do nagrody Primetime Emmy Awards w najważniejszych kategoriach. Serial otrzymał do tej pory 53 nominacji i 7 nagród Emmy – w tym pierwszą w historii nagrodę w głównej kategorii dla serwisu streamingowego dla Davida Finchera za „Wybitną reżyserię serialu dramatycznego”. Produkcja zdobyła także 2 Złote Globy i 6 nominacji. Pośród licznych wyróżnień znajdują się także: 11 nominacji i 2 nagrody Stowarzyszenia Aktorów Filmowych, nagroda Amerykańskiego Instytutu Filmowego, 4 nominacje  i jedna Nagroda Gildii Amerykańskich Scenarzystów, 2 nominacje do nagród Brytyjskiej Akademii Filmowej, 4 nominacje do Nagrody Amerykańskiej Gildii Producentów Filmowych, 2 nominacje do Nagrody Amerykańskiej Gildii Reżyserów Filmowych i Nagroda Peabody’ego.

Poprzednie 5. sezonów obejrzeć można na Netflixie.

Źródło: Informacja prasowa/ Ilustracja wprowadzenia: Netflix

Redaktor

Interesuję się literaturą i filmem. Sięgam po różnorodne gatunki, najczęściej po skandynawskie kryminały (Kurt Wallander, Harry Hole). Fanka Harry'ego Pottera i Sherlocka Holmesa.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?