Stacja Hulu otwarta na wznowienie skasowanych seriali superhero Netfliksa

Październik ubiegłego roku rozpoczął mało przyjemny okres dla każdego fana seriali Marvela od platformy Netflix. Po skasowaniu Iron Fista – co mimo wszystko nie wprowadziło wielkiej paniki – nadszedł czas Luke’a Cage, a gdy po udanym 3. sezonie zablokowano również drogę Daredevilowi, w zasadzie stało się jasne, że dwie pozostałe jeszcze serie z tego cyklu tylko czekają na wyrok. Tymczasem okazuje się, że może istnieć pewna droga dla powrotu tychże produkcji.

Stacja Hulu, która również posiada prawa do pewnych serii Disneya, wydaje się być chętna do wzięcia pod swe skrzydła skasowanych seriali. Craig Erwich, jeden z włodarzy Hulu, podczas jednego z wywiadów nie wykluczał możliwości ich przejęcia. Póki co jednak nie ma znikąd żadnego oficjalnego potwierdzenia.

Marvel posiada mnóstwo tytułów, którymi bylibyśmy zainteresowani. To jednak zależy od tego, kiedy będą gotowi i co najważniejsze, kto będzie stał za potencjalnymi projektami – powiedział Erwich.

Hulu

Fot. Materiały prasowe – kolaż

Biorąc pod uwagę fakt, że Disney Plus w swoich założeniach ma być wypełniony produkcjami docelowo pasującymi dla całej rodziny, Hulu mogłoby stanowić idealne dopełnienie dla tych, którzy czekają na brutalniejszą stronę Marvela – właśnie w rodzaju seriali o charakterystyce Daredevila czy Punishera.

Źródło: screenrant.com / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe – kolaż

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
, , ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?