Advertisement

The Mandalorian – epicki pojedynek na miecze świetlne w 2. sezonie!

Premierowy sezon pierwszego serialu live-action w uniwersum Gwiezdnych Wojen – Mandalorian przyjął się lepiej niż dobrze zarówno wśród fanów, jak i krytyków. Kontynuacja może przynieść kilka ciekawych wątków.

W finale The Mandalorian grany przez Giancarlo Esposito Moff Gideon aby uciec z pola walki wyciągnął Mroczny Miecz – antyczny oręż, stworzony przez pierwszego Mandalorianina w zakonie Jedi. Aktor zdradził, że w 2. sezonie czeka nas „epickie starcie na miecze świetlne”.

The Mandalorian

Disney

Akcja The Mandalorian rozgrywa się między wydarzeniami z Powrotu Jedi i Przebudzenia Mocy. Kosmiczny western opowiada o tytułowym łowcy nagród, który postanawia podjąć się ochrony tajemniczej istoty, na którą dostał wcześniej zlecenie. Twórcą serialu jest Jon Favreau. W obsadzie 1. sezonu znaleźli się Pedro Pascal, Gina Carano, Werner Herzog, Nick Nolte, Taika Waititi, Carl Weathers i Giancarlo Esposito.

Zobacz również: The Mandalorian – recenzja 1. sezonu serialu Disneya

Drugi sezon The Mandalorian ma zadebiutować w październiku 2020 roku na platformie Disney+.

Źródło: screenrant.com / ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe – kolaż

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?