The Old Guard – znakomita oglądalności filmu Netfliksa!

Tak jak Tyler Rake podbijał Netfliksa, film akcji na podstawie komiksu z Charlize Theron w roli głównej jest kolejnym sukcesem w gatunku platformy Netflix.

Jak podaje gigant streamingowy, The Old Guard po około miesiącu od premiery przekroczyło aż 72 milionów subskrybentów. Sytuuje to produkcję w TOP10 najchętniej oglądalnych filmów Netfliksa w historii. Zasadniczo ten fakt „przyklepuje” kwestię sequela.

Zobacz również: Co oglądamy na Netflix? Zenek najpopularniejszy!

The Old Guard jest ekranizacją komiksu, a za scenariusz będzie odpowiadał jeden z jego twórców Greg Rucka. Będzie to historia o oddziale nieśmiertelnych wojowników, którym przewodzi kobieta o imieniu Andy (Charlize Theron). Na przełomie czasu służyli oni jako najemnicy w wielu wojnach i konfliktach. Mało jest rzeczy, która jest w stanie ich poruszyć lub zainteresować. Wszystko zmienia odkrycie nowej nieśmiertelnej- czarnoskórej kobiety, która służy w marines. Ich kłopoty jednak zaczną się w momencie, gdy pewna tajemnicza organizacja wchodzi w posiadanie nagrania będącego dowodem na nieśmiertelność bohaterów.

Premiera odbyła się 10 lipca na platformie Netflix.

Źródło: Twitter / Ilustracja wprowadzenia: Netflix

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?