Advertisement

Titans – nowe zdjęcia z planu. Curran Walters jako Jason Todd!

Jeszcze nie wiemy, kiedy dokładnie będziemy mogli obejrzeć ten serial, ale powoli dostajemy coraz więcej odpowiedzi, a przynajmniej ciekawych poszlak. Jedną z tych drugich jest chociażby potencjalne pojawienie się Superboya w finale. Teraz z kolei na jednym ze zdjęć z planu pojawia się Jason Todd.

Jako że Todd pokazał się w cywilnych ciuchach, nie wiadomo jeszcze, czy wystąpi jako Red Hood, czy jeszcze wsparcie dla Dicka Graysona. Obie te opcje są na obecną chwilę możliwe.

 Zobacz również: Czarna Pantera – Samuel L. Jackson chciał zagrać w filmie

Opis: Produkcja przedstawi jedną z najpopularniejszych drużyn, jakie istnieją w komiksach. W jej skład wchodzą młodzi adepci, którzy aspirują do bycia superbohaterami. W tej serii, nastawionej na akcję i przygodę, Dick Grayson wychodzi z cienia, aby stać się liderem dla grupy nieulękłych bohaterów takich jak Starfire, Raven i inni.

Producentami serialu są: Greg Berlanti (Arrow, Flash, Supergirl, Legends od Tomorrow), Akiva Goldsman (Piękny umysł, Człowiek ringu, Star Trek: Discoveryoraz Geoff Johns (Arrow, Flash).

Premiera Titans zaplanowana jest na rok 2018. Sezon pierwszy składał się będzie z 13 odcinków.

Źródło: Twitter / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?