• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

Zapraszamy do zapoznania się ze zwiastunem filmu Berlin Syndrome w reżyserii Cate Shortland. Jest to klaustrofobiczny thriller opowiadający o młodej kobiecie, która ślepo podąża za swoim sercem (i innymi częściami ciała) do czegoś, co może okazać się jej zgubą.

Zobacz również: Annabelle 2 - znamy oficjalny tytuł kontynuacji!

Gwiazdami produkcji są Teresa Palmer (Wiecznie żywy, Kiedy gasną światła) i Max Riemelt (Sense8). Scenariusz sporządził Shaun Grant, który oparł swój tekst na powieści autorstwa Melanie Joosten.

Opis filmu: Podczas wakacji w Berlinie, australijska fotografka, Clare, spotyka Andiego, charyzmatycznego, lokalnego mężczyznę. Pomiędzy rzeczoną dwójką od razu pojawia się uczucie. W taki właśnie sposób rozpoczyna się noc pełna pasji. Jednakże to, co z pozoru wygląda na zwykły romans, bardzo szybko przeobraża się w nieoczekiwaną i złowieszczą grę, gdy bohaterka budząc się rano odkrywa, iż została zamknięta przez swojego nowego partnera - ten z kolei udał się pracy. Powiedziecie, że to nic wielkiego, zwyczajna pomyłka? Tylko... Andi wcale nie ma zamiaru wypuścić swojej zdobyczy. Nigdy.

Vertical Entertainment wypuści film zatytułowany Berlin Syndrome do kin już 26 maja.

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia - materiały prasowe

 

Wiesz, co z tym zrobić


Bartosz Kęprowski

Bartosz Kęprowski

Redaktor

O mnie:

Redaktor prowadzący działu: Z ostatniej chwili. Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Poza tym meloman i zwolennik gier komputerowych - fan Tomb Raidera i urody panny Lary Croft - który ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii. Poza tym osoba publikującą na wielu portalach, którymi są: Filmweb.pl, Altao.pl i CdAction.pl.


Więcej informacji o:

Say something here...
Cancel
Log in with ( Sign Up ? )
or post as a guest
Loading comment... The comment will be refreshed after 00:00.

Be the first to comment.

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

nie wyswietli reszty danych

MOVIES ROOM POLECA

Polub nas!


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.