Wyniki: Wygraj film Jak pies z kotem na DVD!

Z okazji premiery filmu Jak pies z kotem na DVD i Blu-Ray wraz z Galapagos Films przygotowaliśmy dla Was wyjątkowy konkurs!


DO WYGRANIA:

2x film Jak pies z kotem na DVD


NAGRODY TRAFIAJĄ DO:

Anna Micha

Adrianna Kliś

Wszystkich pozostałych już teraz zapraszamy do śledzenia naszego facebookowego profilu – gdzie na bieżąco informujemy Was o kolejnych konkursach.


Najnowszy film Janusza Kondratiuka, autora niezapomnianych „Dziewczyn do wzięcia”, to słodko-gorzki obraz relacji rodzinnych, dla którego inspiracją jest prawdziwa historia. Pełna ironicznego humoru wizja nieszablonowej rodziny, z jej konfliktami i rywalizacją, niepozbawiona momentów wzruszenia i autentycznej bliskości. Gdy starszy z braci Andrzej, nagle zachoruje, młodszy pomimo różnic i muru nieporozumień jaki przez lata wyrósł między nimi, podejmie się opieki nad potrzebującym pomocy bratem.

W rolach głównych: Robert Więckiewicz, Olgierd Łukaszewicz, Aleksandra Konieczna, Bożena Stachura.

Ilustracja wprowadzenia: Galapagos films

Redaktor naczelny

Założyciel i właściciel Movies Room. Z wykształcenia prawnik i certyfikowany mediator sądowy . Redaktor naczelny, grafik i account manager. Gustuje w kinie rozrywkowym jak i w filmach, po których psychikę trzeba zbierać z podłogi. Fan Batmana, Dartha Vadera, Geralta z Rivii i innych "bad-assów" popkultury.

Odpowiedzialny za koordynacje zespołu, public relations, marketing oraz publicystykę wszystkich działów.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?