Konkurs: Wygraj książkę Gdzie, do licha, jest Carmen Sandiego?

Z okazji premiery wyjątkowej książki – Gdzie, do licha, jest Carmen Sandiego? – wraz z wydawnictwem Insignis zapraszamy Was do udziału w wyjątkowym konkursie!


DO WYGRANIA:

10x książka Gdzie, do licha, jest Carmen Sandiego?


NAGRODY TRAFIAJĄ DO:

Miłka k

Wszystkich pozostałych już teraz zapraszamy do śledzenia naszego facebookowego profilu – gdzie na bieżąco informujemy Was o kolejnych konkursach.


Od dawien dawna ludzie pytali: gdzie, do licha, jest Carmen Sandiego? A może powinni raczej zapytać: kim tak naprawdę jest ta niesławna i nieuchwytna kryminalistka? Już 30 października do sklepów trafi nowa, oficjalna książka oryginalnego serialu Netflix!

Naszą zręczną i zwinną złodziejkę podczas jej tajemniczej misji wciąż ścigają ACME i Interpol. Dama w czerwieni jest jednak zawsze o krok przed nimi! W tej ekscytującej i wypełnionej akcją książce, opartej na znanym animowanym serialu Netflixa, Carmen Sandiego po raz pierwszy tak szczegółowo opowie o swoich niesamowitych przygodach.

Po dwóch sezonach wyjątkowego serialu załapcie książkę w rękę! Nadszedł czas, by dowiedzieć się… kim, do licha, jest Carmen Sandiego?

Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor naczelny

Założyciel i właściciel Movies Room. Z wykształcenia prawnik i certyfikowany mediator sądowy . Redaktor naczelny, grafik i account manager. Gustuje w kinie rozrywkowym jak i w filmach, po których psychikę trzeba zbierać z podłogi. Fan Batmana, Dartha Vadera, Geralta z Rivii i innych "bad-assów" popkultury.

Odpowiedzialny za koordynacje zespołu, public relations, marketing oraz publicystykę wszystkich działów.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?