Advertisement
Advertisement

WYNIKI: „Skandal. Ewenement Molesty” – konkurs na kody VOD!

Kto jeszcze nie widział najlepszego polskiego dokumentu o historii rapu? Jeśli jeszcze nie obejrzeliście tego świetnego filmu, to czas nadrobić zaległości. Wraz z Best Film, dystrybutorem filmu wyreżyserowanego przez Bartosza Paducha, organizujemy konkurs.

Do wygrania 5 kodów VOD dających dostęp do obejrzenie filmu na stronie https://vod.pl/bestfilm!


Nagrody trafiają do:

Marek Kuśmierski

Filip Bogdanowicz

Aneta Najmer

Tomasz Filipiak

Adam Borysewicz 

Niezwykłe materiały archiwalne pozwalają nam przenieść się do szarej rzeczywistości przechodzącej transformację Polski, przeciw której chłopaki z Molesty się buntowali. Ich szczerość od razu pokochali ludzie, a skład szybko zyskał status legendarnego. Film Paducha bierze swoją nazwę od debiutanckiej płyty Molesty – „Skandal”. Tego składu słuchali wszyscy, a ich teksty stały się dla młodych ludzi wyznacznikiem wartości moralnych.

Co obecnie dzieje się z artystami, którzy zaczynali w Moleście? Twórcom filmu udaje się do nich dotrzeć, a oni w bardzo emocjonalnych wypowiedziach wracają do swoich początków i opowiadają nie tylko o swoich muzycznych doświadczeniach z tamtego czasu, ale także o swoim życiu. Co pozostało z ich dawnych ideałów? Skandal. Ewenement Molesty” to prawdziwy wehikuł czasu, który pozwala przenieść się do lat, kiedy wszystko było proste, a kumple byli kimś więcej niż rodzina.

Redaktor

Z wykształcenia polonista i kulturoznawca. Stworzyły go filmy, może go też zabiją.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?