„The Adderall Diaries” – zobacz międzynarodowy zwiastun produkcji!

Wytwórnia Arrow Films opublikowała pierwszy międzynarodowy zwiastun produkcji w reżyserii Pameli Romanowsky pt. „The Adderall Diaries”. Obraz jest adaptacją powieści Stephena Elliotta. Wspomniany trailer znajdziecie poniżej.

https://www.youtube.com/watch?v=T8uB_FYOlAo

Nieliniowa historia rozpoczyna się jako współczesne dochodzenie prowadzone w sprawnie Hansa Reisera w 2007 roku, oskarżonego o zabicie jego własnej żony, co związane jest ściśle z wyznaniem jego przyjaciela – Seana Sturgeona (który, mimo iż przyznał się do wielu morderstw, odmawia poniesienia odpowiedzialności za wspomniane, specyficzne zabójstwo). Opowiedziana w książce historia zmienia się nagle w zakręconą autobiografię Elliotta, sformułowaną przeciwko literackiemu dochodzeniu. Slater zagra Reisera, a Franco wersję Elliotta, który sam bada rzeczoną sprawę podczas sporządzania książki.

Obsada filmu składa się z następujących gwiazd: James Franco („127 godzin „, „True Story”), Ed Harris („Snowpiercer: Arka przyszłości”), Amber Heard („Dziewczyna z portretu”), Christian Slater (“Mr. Robot”), Wilmer Valderrama (“Od zmierzchu do świtu”) i Cynthia Nixon (“Seks w wielkim mieście”).

Pamela Romanowsky („Smoła „) jest również autorką scenariusza filmu „The Adderall Diaries”, który w Wielkiej Brytanii zostanie wydany pod tytułem “True Deception”. Tam też również produkcja pojawi się na ekranach kin już 22 kwietnia. Z kolei 25 kwietnia film trafi na DVD i do dystrybucji cyfrowej. Warto również dodać, że 15 kwietnia film pojawi się również w wybranych amerykańskich kinach.

The Adderall Diaries 1

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wyróżniajaca – materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/klient.dhosting.pl/moviesroom/moviesroom.dkonto.pl/public_html/wp-content/themes/moviesroom/single.php on line 209

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?