Advertisement
Advertisement

Czerwona jaskółka – zobacz nowy zwiastun filmu z Jennifer Lawrence!

Czerwona jaskółka ma szansę być znakomitym filmem szpiegowskim, a możemy się tego dowiedzieć już od 2 marca 2018 roku, gdy pojawi się na ekranach polskich kin. W główną postać wciela się Jennifer Lawrence, zdobywczyni Oscara za najlepszą rolę pierwszoplanową w filmie Poradnik pozytywnego myślenia. Oprócz niej w produkcji wystąpią także: Joel Edgerton, Matthias Schoenaerts, Charlotte Rampling, Mary-Louise Parker, Jeremy Irons.

W sieci pojawił się drugi oficjalny zwiastun filmu, który możecie obejrzeć poniżej.

https://www.youtube.com/watch?v=Q3m155Oj-V0

Zobacz również: Czerwona jaskółka – pierwszy zwiastun filmu szpiegowskiego z Jennifer Lawrence

Opis filmu (dystrybutora kinowego): Czerwona jaskółka to ekranizacja bestsellerowej książki byłego agenta CIA, Jasona Matthewsa. Dominika Egorova (Jennifer Lawrence) zmuszona zostaje do przyjęcia roli „jaskółki”, specjalnie szkolonej uwodzicielki na usługach rosyjskich służb specjalnych. Uczy się używać swego ciała jako broni i robi wszystko, by nie utracić własnego „ja” w trakcie szkolenia, które zaprzecza godności człowieka. Udaje jej się stawić czoło niesprawiedliwemu systemowi i staje się bezcennym nabytkiem dla swych przełożonych. Jej pierwszym celem okazuje się Nate Nash (Joel Edgerton), agent CIA, który prowadzi ściśle tajną infiltrację rosyjskiego wywiadu. Dwoje młodych agentów wpada w pułapkę namiętności i kłamstw, która zagraża ich przyszłości, międzynarodowym sojuszom i bezpieczeństwu obu mocarstw.

Źródło: Youtube/ Ilustacja wprowadzenia: Variety

Redaktor

Interesuję się literaturą i filmem. Sięgam po różnorodne gatunki, najczęściej po skandynawskie kryminały (Kurt Wallander, Harry Hole). Fanka Harry'ego Pottera i Sherlocka Holmesa.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?