„Daredevil” – mroczne plakaty bohaterów serialu!

Do sieci trafiły mroczne plakaty bohaterów emocjonującego i trzymającego w napięciu widowiska pt. „Daredevil”. Znajdziecie je poniżej. 

Daredevil

Daredevil

Daredevil

Daredevil

Zobacz również: Na pierwszy rzut oka: 2 sezon serialu „Daredevil”!

Opis 2. sezonu serialu „Daredevil”: Gdy tylko Matt zaczyna myśleć, że w końcu na powrót wprowadził porządek i względny pokój w swoim mieście, to na horyzoncie pojawiają się nowe siły zła, pragnące zadomowić się w Hell’s Kitchen. Tym razem nieustraszony Daredevil będzie musiał  stawić czoła nowemu wrogowi w postaci Franka Castle’a, a także zmierzyć się ze starą znajomą – Elektrą Natchios. Sprawy komplikują się jednak jeszcze bardziej, gdy pokonany przeciwnik Diabła z Hell’s Kitchen – człowiek poszukujący zemsty – odradza się jako Punisher – człowiek, który postanawia wymierzać sprawiedliwość na własną rękę w dzielnicy Matta Murdocka. Tymczasem bohater musi znaleźć odpowiedni balans pomiędzy swoimi obowiązkami jako prawnik oraz samozwańczy obrońca uciśnionych. Ponadto Matt będzie zmuszony do podjęcia trudnych decyzji, dzięki którym zrozumie, co tak naprawdę znaczy być prawdziwym superbohaterem. 

Obsada produkcji: W drugim sezonie produkcji pojawią się ponownie: Charlie Cox – Matt Murdock aka Daredevil, Deborah Ann Woll – Karen Page, Elden Henson – Foggy Nelson, Scott Glenn – Stick oraz Rosario Dawson – Claire Temple. Ponadto nie zabraknie nowych twarzy, do których zaliczyć należy Jona Bernthala (aktor wcieli się we Franka Castle’a, czyli komiksowego Punishera) i Elodie Yung (aktorka odegra rolę niebezpiecznej zabójczyni – Elektry Natchios). 

Daredevil

Drugi sezon składa się z 13 epizodów. Jego premiera na stacji Netflix miała miejsce 18 marca 2016 roku.

Źródło: ComicBookMovie.com / Ilustracja wprowadzenia – materiały prasowe

Redaktor

Redaktor prowadzący działu: Z ostatniej chwili. Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Poza tym meloman i zwolennik gier komputerowych - fan Tomb Raidera i urody panny Lary Croft - który ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii. Poza tym osoba publikującą na wielu portalach, którymi są: Filmweb.pl, Altao.pl i CdAction.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?