Widow – Elizabeth Olsen bohaterką serialu Facebooka?

Portal Deadline niedawno poinformował, że Facebook zamówił serię, składającą się z 10 półgodzinnych odcinków, będącą dramatem z Elizabeth Olsen (Avengers: Wojna bez granic) w roli głównej. Aktorka zajmuje się również produkcją wspomnianego przedsięwzięcia razem z Jamesem Pondsoldtem (Specjalista od niczego) i showrunnerką Lizzy Weiss (Switched at Birth).

559802 2.1

Zobacz również: Bohaterowie Hana Solo: Gwiezdnych wojen – historii na jednym plakacie!

Seria została stworzona przez Kit Steinkellner (Z: The Beginning of Everything) i pierwotnie miała zostać wyświetlona przez stację Showtime pt. Widow. Obecnie niewiele wiadomo o samym projekcie, jednakże krążą pogłoski, że Olsen wcieli się w młodą wdowę zmagającą się z żalem w trakcie odnawiania relacji z przeszłości.

Olsen na temat projektu wyraziła się w następujący sposób:

Nie mogłabym być bardziej dumna z ekipy, jaką udało nam się zgromadzić w celu tego widowiska. Historia Kit jest mi bliska od wielu lat i nie mogę się doczekać chwili, w której będę mogła się podzielić z Wami tym mrocznym, zabawnym i skomplikowanym przedstawieniem.

Produkcją wykonawczą serii zajmą się: Robin Schwartz, Marc Turtletaub i Peter Saraf dla Big Beach TV, jak również Cynthia Pett, Brad Petrigala oraz Joe Liebman dla Brillstein Entertainment Partners.

Facebook robi krok w kierunku oryginalnych treści premium, a nowa seria z Olsen będzie pierwszą produkcją o wysokiej jakości zamówioną przez niezwykle popularną platformę społecznościową.

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia – Marvel

Redaktor

Redaktor prowadzący działu: Z ostatniej chwili. Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Poza tym meloman i zwolennik gier komputerowych - fan Tomb Raidera i urody panny Lary Croft - który ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii. Poza tym osoba publikującą na wielu portalach, którymi są: Filmweb.pl, Altao.pl i CdAction.pl.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?