Advertisement
Advertisement

Kodachrome – zwiastun filmu Netflixa!

Platforma Netflix opublikowała nowy zwiastun dla swojego nadchodzącego wielkimi krokami filmu np. Kodachrome. Jego gwiazdami są: Jason Sudeikis, Ed Harris i Elizabeth Olsen. Produkcję wyreżyserował Mark Raso.

https://www.youtube.com/watch?v=g3IvVejktJE

Zobacz również: Boss Level – Annabelle Wallis w obsadzie interesującego widowiska!

W omawianym filmie Matt Ryder (Sudeikis) decyduje się pojechać razem ze swoim umierającym ojcem, Benjaminem Ryderem (Harris), kilkadziesiąt kilometrów przez cały naród, w celu dostarczenia czterech, starych rolek filmu Kodachrome do ostatniego laboratorium na świecie, które może się nimi zająć, zanim zostanie na dobre zamknięte. Razem z pielęgniarką taty, Zooey (Olsen), trójka bohaterów nawiguje po świecie zmieniającym się z analogowego na cyfrowy, próbując porzucić za sobą własną przeszłość.

Scenarzystą Kodachrome jest Jonathan Tropper. Obraz oparto na artykule autorstwa A.G. Sulzbergera. Jego producentami zostali: Ellen Goldsmith-Vein, Eric Robinson, Jonathan Tropper, Shawn Levy, Dan Levine i Leon Clarence.

Omawiany film zadebiutuje na platformie Netflix już 20 kwietnia, a także trafi do wybranych, amerykańskich kin.

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia – Netflix

Redaktor

Redaktor prowadzący działu: Z ostatniej chwili. Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Poza tym meloman i zwolennik gier komputerowych - fan Tomb Raidera i urody panny Lary Croft - który ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii. Poza tym osoba publikującą na wielu portalach, którymi są: Filmweb.pl, Altao.pl i CdAction.pl.

Więcej informacji o

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?