Advertisement
Advertisement

James Wan mógł zostać reżyserem The Flash!

Mija już niemal rok od czasu, gdy ogłoszono, że posadę reżysera głośnego filmu wytwórni Warner Bros. pt. Aquaman objął utalentowany James Wan (Obecność, Naznaczony). Dzisiaj lubujący się w horrorach twórca zdradził, iż początkowo wspomniane studio zaoferowało mu możliwość wyboru pomiędzy dwoma superbohaterami z uniwersum DC Comics. Mowa tutaj o Królu Atlantydy i najszybszym człowieku świata.

Zapytano mnie, którym z dwóch bohaterów byłbym zainteresowany, wybór rozgrywał się pomiędzy Flashem i Aquamanem.

Powiedział Wan w wywiadzie dla Uproxx, po czym kontynuował:

Rozważyłem to w następujący sposób: Według mnie widzieliśmy już różne wersje Flasha… Grany jest obecnie w telewizji popularny serial traktujący o jego przygodach; warto też wspomnieć o klasycznej serii z lat 90… Zasadniczo w stronę Aquamana popchnęła mnie możliwość stworzenia nowego świata zupełnie od podstaw. Zawsze pragnąłem zrealizować historię kreacji rzeczywistości, a także stworzyć wizualnie te zadziwiające, niesamowite i magiczne wręcz królestwo. Ponadto uwielbiam fakt, że Aquaman to taki przegrany bohater, niepoważany przez fanów. Kocham fakt, jak ludzie się z niego nabijają [śmieje się]. Czuję, że poprzeczka jest nisko zawieszona i mogę się z nim dobrze bawić.

GalleryChar 1900x900 aq1 18 52ab5e0e8dd4a6.96065342

Zobacz również: Aquaman będzie inny od wszystkich filmów o superbohaterach!

Twórca również dodał, że złożona mu propozycja nie wynikała z nakręcenia przez niego filmu Szybcy i wściekli 7, który zgarnął na świecie krocie. Możliwość wyreżyserowania Aquamana dał mu kultowy obraz grozy z 2013 roku pt. Obecność.

Miałem już wiele rozmów z Warner Bros. za sobą, tak więc wytwórnia doskonale wiedziała, że z wielką przyjemnością stałbym się częścią kinowego uniwersum DC… Miało to miejsce jeszcze przed wejściem do kin Obecności… rozmawialiśmy o tym przez chwilę.

W omawianym filmie pojawi się Jason Mamoa w tytułowej roli oraz Amber Heard jako jego żona – Mera. Królowa Atlantydy zaliczy swój debiut w nadchodzącym wielkimi krokami obrazie pt. Justice League. Aquaman pojawi się w kinach 27 lipca 2018 roku.

GalleryChar 1900x900 aquaman1 04 52ab5de7275bb2.59639997

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia – materiały prasowe; James Wan na planie Obecności 2

Redaktor

Redaktor prowadzący działu: Z ostatniej chwili. Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Poza tym meloman i zwolennik gier komputerowych - fan Tomb Raidera i urody panny Lary Croft - który ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii. Poza tym osoba publikującą na wielu portalach, którymi są: Filmweb.pl, Altao.pl i CdAction.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?