Baby Driver – pierwsze zdjęcia z nowego filmu Edgara Wrighta!!!

Prosto z najnowszego numeru magazynu EW prezentujemy Wam pierwsze zdjęcia promujące kolejny film Edgara Wrighta pt. Baby Driver. Znajdziecie je poniżej.

Baby Driver

Baby Driver 2

Zobacz również: Liga Sprawiedliwości – ujawniono pełną obsadę widowiska!

Scenarzystą oraz reżyserem produkcji jest wspomniany wcześniej Wright. Baby Driver podażą śladami Baby (Ansel Elgort) – młodego kierowcy cierpiącego na szumy uszne, który pragnie się wydostać z półświatka przestępczego, gdy spotyka dziewczynę o imieniu Deborah (Lily James). Według portalu EW zaprezentowana w filmie akcja jest idealnie dopasowana do muzyki słuchanej przez tytułowego mistrza kierownicy, chcącego poprzez przeróżne rytmicznego utwory zagłuszyć ciągłe dzwonienie w swoich uszach.

Oto, co powiedział reżyser na temat własnej produkcji:

Zawsze chciałem zrealizować film akcji, który napędzany będzie muzyką. Jest ona nieodzownym elementem moich poprzednich dokonań, a co za tym idzie, zacząłem się zastanawiać, czy istnieje jakiś sposób, aby pójść jeszcze dalej – mieć w obrazie bohatera, który przez całe widowisko będzie słuchał muzyki. Zatem macie tego młodego kierowcę, zmuszonego do słuchania własnej playlisty przez całe swoje istnienie, szczególnie podczas napadów na banki i szybkie ucieczki w późniejszym okresie bytu.

Obsada filmu: Ansel Elgort, Lily James, Jon Bernthal, Eiza González, Jon Hamm, Jamie Foxx i Kevin Spacey.

Premiera filmu pt. Baby Driver zaplanowana jest na 11 sierpnia 2017 roku.

Źródło: Heroic Hollywood / Ilustracja wprowadzenia – materiały prasowe

Redaktor

Redaktor prowadzący działu: Z ostatniej chwili. Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Poza tym meloman i zwolennik gier komputerowych - fan Tomb Raidera i urody panny Lary Croft - który ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii. Poza tym osoba publikującą na wielu portalach, którymi są: Filmweb.pl, Altao.pl i CdAction.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?