Ant-Man 3 – Michael Douglas powróci jako Hank Pym! Znamy datę rozpoczęcia zdjęć

Już w ubiegły piątek pojawiły się informacje o tym, że trzecia część filmu o przygodach Scotta Langa jest w produkcji, a Peyton Reed ponownie stanie za jej sterami.

To wszystko złożyło się z wypowiedziami Michaela Douglasa, promującego 2. sezon Kominsky Method. Potwierdził on, że wystąpi w Ant-Man 3, dodając jeszcze, że zdjęcia rozpoczną się w styczniu 2021 roku. To oznacza, że sam film najprawdopodobniej pojawi się w 2022 lub 2023.

Peyton Reed nie wyklucza prequela Ant-Mana

Fot. Materiały prasowe

Zobacz również: Avengers: Koniec gry – nowe wideo, na którym Rhodey żartuje sobie z Ant-Mana

Gwiazdami poprzedniej części, czyli filmu Ant-Man i Osa są: Paul Rudd, Evangeline Lilly, Michael Peña i Michael Douglas, którzy odtworzą swoje role z jedynki. Ponadto obsadę zasilają następujące osoby: Bobby Cannavale, Judy Greer, Abby Ryder Fortson, Tip T.I. Harris i David Dastmalchian. Rzeczone gwiazdy także miały okazję zedediutować w jedynce, lecz znalazły się tam na drugim planie. Warto dodać, że w produkcji wystąpi również Michelle Pfeiffer, Laurence Fishburne, Hannah John-Kamen, Walton Goggins i Randall Park.

Obraz wyreżyserował Peyton Reed. Kontynuacja przygód najmniejszego komiksowego bohatera Marvela zawitał do polskich kin 3 sierpnia 2018 roku.

Źródło: comcbookmovie.com / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?