Advertisement
Advertisement

Birds of Prey – wybrano Black Canary i Huntress! Ewan McGregor i Sharlto Copley kandydatami do roli Czarnej Maski?!

Pojawiły się nowe informacje odnośnie szykowanego kobiecego hitu superbohaterskiego. Znamy już dwie kolejne aktorki, które dołączą do tytułowej drużyny. Od pewnego też czasu już mówi się o występie Romana Sionisa a.k.a. Czarnej Maski – przebiegłego kryminalisty z bogatej rodziny. Mówi się, że o tę rolę walczyć może dwóch znakomitych aktorów.

W Black Canary wcieli się Jurnett Smollet-Bell, przez wzgląd na nielicującą z komiksowym pierwowzorem karnacją aktorki raczej nie obejdzie się bez kontrowersji. Z kolei na Huntress padł już o wiele mniej kontrowersyjny wybór mianowicie chodzi o Mary Elisabeth Winstead. Na obsadzenie Cassandry Cain oraz Rene Montoyi musimy jeszcze zaczekać.

Tymczasem dziennikarz z Variety ogłosił, że aktualnymi kandydatami do występu mają być Ewan McGregor oraz Sharlto Copley. Nic jednak nie wiadomo o tym, czy sami zainteresowani chcieliby w takiej roli wystąpić.

Zobacz również: Daredevil – Matt Murdoch i Wilson Fisk na nowym wideo promującym 3. sezon!

Za Birds of Prey odpowiadać będą reżyserka Cathy Yan i scenarzystka Christina Hodson. W drużynie znajdzie się grana przez Margot Robbie Harley Quinn, Black Canary, Huntress (Mary Elisabeth Winstead, Cassandra Cain oraz Renee Montoya.  Zdjęcia do produkcji mają rozpocząć się na początku 2019 roku. Możliwe, że film będzie posiadać kategorię wiekową R. Bardzo możliwe, że oś fabuły skupiać się będzie na próbie uratowania Batgirl z rąk demonicznego ojca, Davida Caina.

Źródło: Deadline / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

białopranie pisze:

W końcu BLACK Canary, to kolor dobry 😛

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?