Advertisement
Advertisement

Borderlands – Kevin Hart wystąpi w adaptacji kultowej gry!

W ubiegłym roku do obsady filmowego Borderlands dolączyła sama Cate Blanchett, i to w roli Lilith, jednej z głównych bohaterek serii.

Teraz do aktorki dołączył nie kto inny, jak Kevin Hart. Wystąpi on jako Roland – czyli kolejna legendarna postać gry, a konkretnie wojenny weteran i były żołnierz korporacji Atlas. Z czasem staje się przywódcą grupy skoncentrowanej wokół głównych bohaterów. W pierwszej części jest jedną z grywalnych postaci.

Zobacz również: Thor: Love and Thunder – Chris Hemsworth potwierdza rozpoczęcie zdjęć do filmu!

Borderlands jest grą akcji-RPG studia Gearbox Software wydaną po raz pierwszy w 2009 roku. Łączyła w sobie elementy gier FPS i cRPG. Jej akcja została osadzona w postapokaliptycznym świecie opanowanym przez potężne bestie. Zadaniem gracza było wcielenie się w jednego z mieszkańców planety Pandora, stających do walki z niebezpiecznymi kreaturami.  Oprócz trybu dla jednego gracza, gra oferowała także świetny tryb współpracy. Całość podana została w fantastycznej komiksowej oprawie wizualnej. Borderlands doczekało się w 2012 roku sequela, a w 2014 „pre-sequela”.

Film zostanie wyprodukowany przez Aviego Arada (Spider Man) i jego syna Ariego. Reżyserem został Eli Roth, a scenariuszem zajmuje się Craig Mazin, którego ostatnio poznaliśmy ze świetnej strony przy okazji Czarnobyla, za który otrzymał nagrodę Emmy. Ekranizacja Borderlands ma podobno celować w kategorię R.

Źródło: Variety / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe – kolaż

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?