Bruce Willis i Adrien Brody w zwiastunie chińskiego filmu historycznego!

Ostatnimi czasy mamy lekki powrót do tematyki drugowojennej w filmach. Tym razem chodzi o nowy film produkcji chińskiej, gdzie w obsadzie znalazł się m.in. nie kto inny, jak Bruce Willis.

Air Strike to historia chińskich żołnierzy, którzy stają naprzeciw japońskiej inwazji w trakcie II wojny światowej. Piloci obrońców szkoleni są przez pewnego amerykańskiego dowódcę (Willis). W tym samym czasie grupa szpiegów i uchodźców szykuje urządzenia dekodujące, które ma diametralnie odmienić obraz wojny.

Zobacz również: Smak zemsty. Peppermint – nowy materiał zza kulis filmu z udziałem Jennifer Garner!

Reżyserem jest Feng Xiaogang (Ostatnia bitwa), w obsadzie zaś znajdą się jeszcze Adrien Brody, Rumer Willis, Ye Liu, Nicolas Tse, Fan Bingbing, Wei Fan oraz William Wai-Ting Chan. Produkcję będzie można obejrzeć w amerykańskich i chińskich kinach już 26 października.

Air Strike Willis

Fot. Materiały prasowe

Źródło: comingsoon.net / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/klient.dhosting.pl/moviesroom/moviesroom.dkonto.pl/public_html/wp-content/themes/moviesroom/single.php on line 209

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?