Advertisement
Advertisement

Chaos Walking – garstka nowych plakatów filmu z Tomem Hollandem i Daisy Ridley

Nadchodzący film Chaos Walking, w zeszłym roku wreszcie otrzymał pierwszy zwiastun. Po trzech latach ciszy produkcja powrócił do żywych. Dzisiaj dostaliśmy kolejną dawkę materiałów marketingowych, czyli plakaty z głównymi postaciami.

Film Chaos Walking, gdzie w rolach głównych zobaczymy Toma Hollanda, znanego jako Spider-Man z MCU, oraz Daisy Ridley, główną protagonistkę trylogii sequelów Star Wars, już w marcu trafi do kin. Zanim to nastąpi, otrzymaliśmy sześć nowych plakatów.

Zobacz również: WandaVision – dostaniemy odcinek bonusowy?!

Chaos Walking na podstawie powieści Patricka Nessa ukazuje historię Todda Hewitta (Tom Holland), młodego chłopaka. Żył on w świecie, w którym Szum obudził u wszystkich mężczyzn zdolność czytania innym w myślach. Jest on jedynym nastolatkiem żyjącym w wiosce Prentisstown. Ale nie na długo. Dzieli go tylko miesiąc od stania się mężczyzną. Todd pewnego dnia orientuje się, że osadnicy coś przed nim ukrywają. Tajemnica ta tak przeraża chłopaka, że postanawia on uciec z wioski wraz ze swoim wiernym psem. Ścigany przez mieszkańców napotyka Violę Eade (Daisy Ridley). Jest ona ostatnią dziewczyną na świecie. Wcześniej sądzono, że wszystkie kobiety zostały zabite przez Szum. Todd i Viola wyruszają razem w podróż, która ujawni im sekrety świata.


Źródło: Twitter / Ilustracja wprowadzenia: Lionsgate Films

Wieloletni pasjonat filmów, zapalony gracz konsolowy, wielki fan komiksów i miłośnik seriali.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?