Advertisement
Advertisement

WandaVision – Dostaniemy odcinek bonusowy?!

WandaVision oficjalnie jest zapowiedziane na dziewięć odcinków ale czy Marvel Studios ma dla nas jakiś sekretny odcinek? Niektóre nowe dowody sugerują, że może tak być, chociaż na razie traktujmy to z przymrużeniem oka!

Jesteśmy już pod czterech odcinkach serialu, a tajemnica tego, co dzieje się w Westview, wciąż się pogłębia. Czy starczy dziewięć odcinków by opowiedzieć całą historię?

W ostatnim poście na Facebooku STW Talent Agency podzieliła się promocją, Seleny Anduze, jednego z agentów S.W.O.R.D. w serialu. Zauważają, że aktorka pojawia się w odcinkach od 4 do 10! Jest to sprzeczne z wstępnym ogłoszeniem Disneya, który potwierdził tylko dziewięć odcinków.

Zobacz także: Doktor Strange in the Multiverse of Madness – Scarlet Witch pojawi się w produkcji?

Marvel fans ALERT 🚨 You don’t want to miss @selenaanduze as recurring role Agent Rodriguez in the all new @wandavision available today on Disney+!

Opublikowany przez STW Talent Agency Piątek, 29 stycznia 2021

Obecnie między finałem WandaVision a premierą Falcon i Zimowy Żołnierz jest tygodniowa przerwa, więc Marvel Studios może wypełnić ją dodatkowym odcinkiem.

WandaVision główne role zagrają Elizabeth Olsen oraz Paul Bettany, którzy w poprzednich produkcjach MCU wcielali się w tytułowe postacie. Akcja serialu rozgrywać się ma w XX wieku, dlatego wszystko wskazuje na to, że w nowej produkcji Marvel Studios będziemy mieli do czynienia z multiwersum. Serial ma mieć powiązanie z Doctor Strange in the Multiverse of Madness, którego premierę zapowiedziano na marzec 2022 roku.


Źródło: comicbookmovie, ilustracja wprowadzenia: kadr z serialu WandaVision

Dziennikarz

Geek, student, audiofil. Zbieram komiksy i płyty winylowe. Poza filmami, kocham także muzykę. Wierny fan X-Men, Scarlett Johansson, Elizabeth Olsen czy Anyii Taylor-Joy.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?