Colin Firth zagra w adaptacji komiksu Zombie Brother

Colin Firth dołączył do obsady nowej produkcji studia STXFilms – New York Will Eat You Alive. Film tworzony we współpracy z Tencent Pictures jest adaptacją jednego z ich najpopularniejszych komiksów – Zombie Brother.

Zombie Brother jest nie tylko jednym z najpopularniejszych komiksów na platformie Tencents, ale również jednym z popularniejszych seriali animowanych. Scenariusz do filmu napisał Alex Rubens we współpracy z Danem Gregorem i Dougiem Mandem. W piątek, 6.11, ogłoszono, że do obsady dołączy Colin Firth, laureat nagrody Oscara i Złotego Globu.

Zobacz również: Mortal Kombat 11 Ultimate – zwiastun. Wraca kultowa postać gry!

Adam Fogelson, prezes STXFilms Motion Picture Group, skomentował angaż aktora:

Zawsze chcieliśmy obsadzić tę produkcję tak, aby nadać jej życia i tempa akcji. Niewątpliwie nie ma nikogo lepszego niż Colin Firth, aby to zrobić. Od Jak zostać królem po Kingsmana, aktor zawsze gra na oskarowym poziomie. Bardzo się cieszymy, że możemy znowu z nim pracować, zwłaszcza w roli, która pozwoli ukazać jego komediowy talent.

Za reżyserię komedii akcji odpowiada Todd Strauss-Schulson, który wraz z Edwardem Chengiem również wyprodukuję film. Dystrybucją w Stanach Zjednoczonych i Wielkiej Brytanii zajmie się STXFilms, natomiast za rynek azjatycki odpowiedzialny będzie Tencet Film. Jak do tej pory nie podano informacji na temat dystrybucji w Europie ani oficjalnej daty premiery.


Źródło: Deadline.com / Ilustracja wprowadzenia: kadr z filmu Tajemniczy Ogród, Monolith Films, materiały prasowe

Dziennikarka

Wielbicielka skomplikowanych filmów, koreańskich seriali i mocnej kawy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?