Constantine 2 z Keanu Reevesem powstanie? Gwiazda potwierdza!

Peter Stormare, odtwórca roli Lucyfera w filmie z 2005 roku, potwierdził na swoim Instagramie, że prace nad filmem Constantine 2 trwają. Zarówno gwiazda oryginału, Keanu Reeves, jak i jej reżyser Francis Lawrence dawali już do zrozumienia, że jeśli sequel powstanie, to chętnie wezmą w nim udział.

Choć o powstaniu Constantine 2 mówi się już od jakiegoś czasu, projekt wydawał się czystą spekulacją. Zwłaszcza po ogłoszeniu przez Warner Bros., że reboot zostanie stworzony przez J.J. Abramsa. Niemniej po poście, który Peter Stormare opublikował na swoim Instagramie, dyskusje rozgorzały na nowo. Wygląda bowiem na to, że prace nad filmem już trwają. Aktor dodał zdjęcie w roli Lucyfera z podpisem: Prace nad sequelem trwają.

 

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez PeterStormare (@therealstormare)

Jeśli informacja okaże się prawdziwa, będzie to nie lada gratka dla wielbicieli filmu. Mimo że w 2005 roku krytycy nie przyjęli filmu najcieplej, w ostatnich latach jego popularność wzrosła. Keanu Reeves wrócił do serii John Wick, trwają już także prace nad Matrixem 4. Wydaje się więc, że jest to również idealny moment na jego powrót w roli Johna Constantine’a.

Zobacz również: Oficjalnie: Matrix 4 wznawia filmowanie! Keanu Reeves podekscytowany powrotem

W sequelu możemy spodziewać się spotkania Constantine’a z Jezusem w więzieniu. Taką informację przekazał na Comic Conie producent, Akiva Goldsman. Miejmy nadzieję, że już wkrótce pojawi się oficjalna informacja o rozpoczęciu prac nad filmem oraz powrocie oryginalnej obsady.

W międzyczasie Keanu Reevesa będziemy mogli oglądać w filmach takich jak John Wick 4 i Matrix 4, a Petera Stormare’a w serialu Amerykańscy Bogowie.


Źródło: screenrant.com, cbr.com / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Dziennikarka

Wielbicielka skomplikowanych filmów, koreańskich seriali i mocnej kawy.


Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/klient.dhosting.pl/moviesroom/moviesroom.dkonto.pl/public_html/wp-content/themes/moviesroom/single.php on line 209

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?